Wizyta na Podhalu to nie tylko spacery po górach, ale także chwila relaksu. Jednym z ciekawszych miejsc, w których można się odprężyć jest przepiękny Aqua Park w Zakopanem. Oprócz kompleksu basenowego goście mogą skorzystać z saun oraz fitness clubu.

Atrakcje Aqua Parku

Na odwiedzających czeka wiele ciekawych atrakcji. Jeśli chodzi o baseny to mogą oni skorzystać z klasycznego  basenu rekreacyjnego  torami pływackimi, zewnętrznego basenu termalnego (który do 3 października jest nieczynny), dłuższego basenu rekreacyjnego o nieregularnym kształcie ora brodzika dla dzieci. Dodatkowo w obiekcie znajduje się też dzika rzeka – symulacja górskiego potoku, taras widokowy (idealny do opalania w wakacyjne dni), wspaniałe zjeżdżalnie(najdłuższa ma prawie 167 m) i jacuzzi. W Aqua Parku są też sauny oraz klub fitness, a nawet Aqua Bar.

Cennik

Za całodniową możliwość korzystania z basenów i saun trzeba zapłacić odpowiednio 69 zł (bilet normalny) oraz 56 zł (bilet ulgowy). Koszt jednej godziny to 22 zł i 17 zł. Na zajęcia fitness obowiązuje zupełnie inny cennik. Przykładowo, za zajęcia fitness trwające 55 minut trzeba zapłacić 15 zł. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/cennik.

Dodatkowe informacje

Aqua Park jest czynny w następujących godzinach:

  • Pływalnie 9-22
  • Sauny 14-22
  • Kręgielnia 10-22
  • Bar mokry 11-22
  • Aqua Bar 10-22

Aqua Park, ze względu na przerwę techniczną będzie zamknięty od 13 do 30 listopada.