Atrakcje Podhala – escape room „Let me out” w Zakopanem

0
2162

Zakopane to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Krajobraz zdominowany jest przez wspaniałe góry, a w mieście nie brakuje rewelacyjnych  galerii, muzeów oraz punktów takich jak skocznia im. Stanisława Marusarza, które można zwiedzić w razie pogody nie sprzyjającej spacerom po dolinach i szlakach górskich. Stolica Tatr to także centrum rozrywki – znajdują się w niej klubu  i dyskoteki, a także escape roomy, nadające się do spędzania aktywnego czasu ze znajomymi. „Zamkniętym pokojem” na który na pewno trzeba zwrócić uwagę jest „Let me out”.

Pokoje

„Let me out” oferuje odwiedzającym trzy tematyczne pokoje. Pierwszy z nich spodoba się sympatykom bajek znanych z dzieciństwa. Łamigłówki i zagadki w „Alicji w Krainie Czarów” zainspirowane zostały fabułą powieści Lewisa Carrolla, która do dziś budzi zainteresowanie nie tylko dzieci, ale także starszych pokoleń. Z kolei w „Martwej ciszy” najlepiej odnajdą się sympatycy thrillerów i horrorów, których nie przestraszy grasujący w pobliżu seryjny morderca. Ostatni pokój, „Zbójecki skarb” dedykowany jest fanom górskich opowieści i legend, którzy spróbują, podobnie jak Jasiek z Kościelisk, odnaleźć zrabowane przez zbójników złoto.

Cena i rezerwacje

Godzinny pobyt dla grup od 2 do 4 osób to koszt ok. 100 zł. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę internetową – http://zakopane.letmeout.pl/pl/booking.

Lokalizacja

W Zakopanem escape room „Let me out” mieści się w lokalu przy ulicy Nowatorskiej 6 na drugim piętrze. Nieopodal znajdują się restaurację „Bacowskiej jadło” oraz „Czardasz”.