Fashion Day w Zakopanem już 17 sierpnia

0
2272

Zakopane to nie tylko stolica polskich Tatr, ale także kurort, który pokochają wszyscy wielbiciele sztuki. W mieście dobywa się szereg wydarzeń kulturalnych, które udowadniają, że na Podhalu pojawiają się największe gwiazdy. Tym razem przyszła kolej na specjalistów od mody – Fashion Day w Zakopanem startuje już 17 sierpnia.

Fashion Day to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych na południu Polski. W tym roku do Zakopanego zawitają nie tylko młodzi adepci projektowania ubioru, ale także takie gwiazdy jak jeden z ulubionych projektantów znanych Polek – Maciej Zień.

Wśród zaproszonych znalazła się Kaja Śródka, początkująca projektantka, która słynie z luźnego i casualowego stylu. Pojawi się też Michał Starosta – specjalista od przepięknych sukienek koktajlowych i wieczorowych, w krawiectwie od ponad 30-lat. W jego projektach prezentowała się m.in. znana dziennikarka i producentka filmów dokumentalnych Ewa Ewart. Obok nich do Zakopanego przyjadą też Tomasz Jakowienko oraz Aneta Larysa Knap (w swoich projektach nawiązująca do folkloru).

Wieczór uświetni obecność Macieja Zienia, w którego kreacjach chodziły takie gwiazdy jak Grażyna Szapołowska, Magdalena Boczarska, Agata Kulesza, Edyta Górniak oraz Magdalena Cielecka.

Cena wstępu to 150 zł za parę (300 zł za strefę VIP). Impreza odbędzie się w hotelu Grant Nosalowy Dwór – http://www.nosalowy-dwor.eu. Bilety do nabycia w recepcji oraz w Showroomie Solna 1 w Krakowie.